Pur-Sol Izolacje Natryskowe

Ocieplanie pianą pur

Piana poliuretanowa zapewnia doskonałą jakość i trwałość izolacji. Nie ulega biodegradacji i nie osiada. Wypełnia dokładnie wszystkie szczeliny. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić i zobacz jakie zalety ma ocieplanie pianą pur.

Ocieplanie pianą pur

Ocieplanie pianą pur jest nowoczesną metodą, która z roku na rok staję się coraz bardziej popularniejsza. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest ona wysoce skuteczną metodą ocieplania obiektów budowlanych. Aplikowana piana dociera do najmniejszej szczeliny. Takie rozwiązanie zapewnia trwałe ocieplenie domu, polepszając przy tym komfort. Dodatkowym plusem są oszczędności, które wynikają z mniejszych kosztów dotyczących ogrzewania.

Jakie zalety ma ocieplanie pianą pur?

Współczynnik przenikania ciepła

Jeśli mówimy o przedostającym się powietrzu Piana pur jest lepsza niż pozostałe rodzaje izolacji.

Trwałość, a także stabilność

Mówiąc o Pianie Pur nie można zapominać o jej trwałości. Główną zaletą takiego rodzaju izolacji jest jej stabilność i niezmieniające się parametry pod wpływem temperatury. Izolację można wykonać w prawie każdych warunkach i trudnym środowisku. Właściciem budynku nie musi się martwić o wytrzymałośc czy występowanie pęknięć lub nieszczelności.

lekkość

Nie trzeba wzmacniać konstrukcji by ocieplić poddasze pianą pur. Kolejną ważną zaletą jest jej lekkość. Ważnym podkreślenia jest również fakt o tym, że piana pur nie pyli i się nie kruszy. Co pozwala zachować porządek i czystość na miejscu wykonywania zlecenia.

środowisko

Przyjazność dla środowiska. Dużo osób o to pyta, a my bardzo chętnie na to odpowiadamy. W momencie aplikacji piany pur nie wytwarzamy odpadów. Ilość materiałów zostaje zużyta tylko taka, która jest potrzebna. Pianę można poddać recyklingowi.

OSZCZĘDNOŚCI

Ocieplanie pianą pur to nie tylko korzyści dla domowników podczas zimy. Plusem o którym bardzo często opowiadamy jest też oszczędność. Powstają mniejsze koszty za ogrzanie budynku. Latem też zauważymy korzyści wynikające z zastosowania tego rodzaju izolacji.

Masz pytanie? - wyślij do nas wiadomość